logo prof

Подання генеральному директору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Генеральному директору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 
п-ну Кахлону П.С.

ПОДАННЯ

Керуючись статтею 45 КЗпП України на підставі рішення президії Первинної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» № 155 від 14 березня 2018 року вимагаємо розірвати трудовий договір з директором департаменту з персоналу ПИЛИПЕНКО Оленою Віталіївною.

ПІДСТАВИ:

Пилипенко О.В. систематично порушує законодавство про працю, про колективні договори і угоди, Закон України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Закон України «Про соціальний діалог в Україні «Кодекс ділової поведінки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» а саме:

1. Впровадження нової системи оплати праці на підприємстві здійснюється вкрай незадовільно. Порядок, цілі та основні принципи нової системи оплати праці не відповідають задекларованим адміністрацією на початку запровадження. При провадженні системи оплати праці допущені системні та значні недоліки, порушення, перекоси. В наявності сотні звернень і скарг робітників підприємства. Впровадження системи необгрунтовано та безпідставно розтягнуто у часі та не визначено терміни його завершення.

2. Соціальний діалог між адміністрацією підприємства та профспілками перестав існувати, всі досягнуті раніше напрацювання втрачені. Регулювання нормальних трудових, соціальних, економічних відносин на підприємстві відсутнє. Відповідно ростуть протиріччя, непорозуміння, протестні настрої в трудовому колективі.

3. На підприємстві започаткована та активно впроваджується антисоціальна та антипрофспілкова політика. Розроблена та офіційно запущена програма по мінімізації та дискредитації ролі і участі профспілок по захисту прав і інтересів членів профспілок. Пропагується та заохочується вихід з профспілок.

4. В особистій поведінці допускаються вкрай неетичні, зневажливі, образливі висловлювання на адресу опонентів, що принижує їх гідність. Постійно допускається ненормативна лексика, що є неприпустимим для керівника такого рівня ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Голова профкому Н.М. Маринюк


Вы здесь: Главная Новости Подання генеральному директору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»