Шановні спілчани, колеги, друзі!
Від імені ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вітаю вас з Великоднем. Хай Воскресіння Христове додає нам віри в те, що з Божою поміччю ми обов`язково переможемо. Наша країна обов'язково вистоїть і ми всі разом візьмемося будувати для неї краще майбутнє, приєднавшись до демократичної спільноти вільних європейських народів.
Бажаю всім здоров`я, душевної стійкості, наснаги до добрих справ, щоб підтримати тих, хто того особливо потребує в нинішній важкий для всіх нас час.
Хай береже кожного Господь!
Слава Україні!
З повагою,
голова ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
Наталя МАРИНЮК
![листівка](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-04-13_14-46-21_0.jpg)